nr 1673 6348
Oljemålningar
3 st, Triptyk, Izabel Knochenhauer. Signerad, daterad -98-99. Olja på duk, 86x35, oramade
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
2.000 kr |
| Såld: |
1.500 kr |
måndag 20 januari 2025 kl 18:42:11
| Tid |
Kund |
Bud |
20/1 13:44:13