KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7383123

nr 738 3123

Akvarell

Evert Ahlgren, Gamla brogatan, signerad Evert Ahlgren 1940, bladets mått: 39x53

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 januari 2012
kl 19:15:22

26/1 00:10:31 1      Vinnande bud