GLASS & CERAMICS / Glass / Wine glass 6878251
nr 687 8251
WINE GLASS
6 parts, ,
6 st, 1800-tal, (fotnagg)
600
SEK 1600
Monday Mars 21 2011
at 17:36:49
150 kr
150 kr
1.200 kr
800 kr
1.200 kr
1.500 kr