KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061032
nr 1406 1032
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -68, "Fiskebäckskil". Olja på duk, 26x46 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:39:53
23/6 12:08:41
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman