KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5362064

nr 536 2064

osignerad, 1800-tal, tiggare, 18x22, (färgbortfall)

Utrop:

300 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 18 augusti 2008
kl 18:01:56