KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14456235

nr 1445 6235

Akvarell

August Olsson. Kristinas Lada på Norra Djurgården. Signerad, akvarell. Bladets mått: 11x15cm, yttermått inklusive ram: 26x31cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 januari 2022
kl 20:45:42