KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789041
nr 1378 9041
Oidentifierad konstnär. Signerad, flicka. Olja på duk, 38x29, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:48:51
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr