KONST / Litografier / Färglitografi 15407406
nr 1540 7406
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad pt, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 26x42 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:51:31
12/5 20:05:26
15/5 18:43:17