KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografisk bild 16427009
nr 1642 7009
Brutus Östling
(f. 1958), Sverige
"Pärlugglor". Signerad, numrerad 20/50. Fotografisk bild. Bildmått: 40x55 cm, oramat löst blad
Brutus Östling, svensk fotograf och författare född 1958.
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 23:13:14)
Uppdatera
Visning
fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9
Auktionen
avslutas:
måndag 16 september kl 19:27:55
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Brutus Östling
Läs mer om Brutus Östling
Brutus Östling
Läs mer om Brutus Östling
nr 1642 7009
Brutus Östling
(f. 1958), Sverige
Utrop: | 700 kr |
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 23:13:14) Uppdatera |
Visning |
fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9 |
Auktionen avslutas: |
måndag 16 september kl 19:27:55 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Helsingfors 400 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Helsingfors 400 kr
Brutus Östling
Brutus Östling, svensk fotograf och författare född 1958.Läs mer om Brutus Östling