KONST / Litografier / Färglitografi 11488677

nr 1148 8677

Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige

Färglitografi, Vasabron, Stockholm. Signerad och numrerad 5/180, motivet: 40x52

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 december 2017
kl 18:57:52

3/12 14:33:45 1      Vinnande bud

Mikael Frygelius

Läs mer om Mikael Frygelius