KONST / Litografier / Litografi 8293133
nr 829 3133
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Litografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 121/450, signerad-78, motivets mått: 49x46
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 maj 2013
kl 19:50:03
21/5 12:02:43
100 kr
27/5 17:09:38
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén