ART / Lithographs / Litograph in colors 11211007
nr 1121 1007
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Camilla Pyk (b. 1966), 178/200, sheet: 43x43 ca, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Camilla Pyk (f. 1966), 178/200, bladets mått: 43x43 ca
Condition: löst blad
800
SEK 500
Monday August 7 2017
at 18:34:05
4/8 10:26:21
Camilla Pyk
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Read more about Camilla Pyk