KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9333100

nr 933 3100

Akvarell

Japan, 1800-tal, 27x17

Kondition: löst blad

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

söndag 21 december 2014
kl 20:46:37