KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9333100
nr 933 3100
Akvarell
Japan, 1800-tal, 27x17
Kondition: löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:46:37
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)