KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618094
nr 1561 8094
Roger Fällman
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Sommarlandskap". Signerad. Olja på duk, bildmått: 19x24 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm
Roger Fällman, svensk målare född 1961.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:17:56
800 kr