KONST / Litografier / Färglitografi 8135406
nr 813 5406
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi , Jan Lundquist (f. 1935), Slussen, signerad 251/290. motivets mått: 40x67
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:38:23
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist