KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914253
nr 1391 4253
J R Reid (tillskriven), Landskap, ej signerad. Olja på duk, 45x59, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:19:00
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr