KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10367436

nr 1036 7436

Karl-Erik Forsberg

(1914-1995), Sverige

Akvarell, Karl-Erik Forsberg (1914-1995), signerad. - 72, 73x52

Utrop:

800 kr

måndag 9 maj 2016
kl 19:57:46

Karl-Erik Forsberg

Läs mer om Karl-Erik Forsberg