KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066440

nr 1606 6440

Signerad R Butler, förlisande skepp. Olja på pannå, 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2024
kl 18:04:58

15/3 21:48:10 1      Vinnande bud
17/3 00:09:47 1      justering av budtak