KONST / Litografier / Färglitografi 10256033
nr 1025 6033
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Melkobba, 104/200, signerad, 42x29
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:27:33
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
14 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson