KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16165074

nr 1616 5074

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandteknik, bladets mått: 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 38x52 cm

Utrop:

300 kr

måndag 29 april 2024
kl 19:13:13