KONST / Litografier / Färglitografi 12848657
nr 1284 8657
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige, daterad 66, Signerad, numrerad 80/100,70x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:14:44
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg