KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17265054

nr 1726 5054

2 st, Lennart Larsson. Stockholmsmotiv, Signerade. Olja på pannå, 29-31 cm x24-37cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 september 2025
kl 18:01:10

  • Tema
  • 22 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm