KONST / Litografier / Färglitografi 10469522
*
nr 1046 9522
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Kaj Bernstone verandan mm: 45x43, PT
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juli 2016
kl 18:43:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/7 15:41:55
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kaj bernstone litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Kaj Bernstone
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
nr 1046 9522
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Kaj Bernstone verandan mm: 45x43, PT
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 juli 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/7 15:41:55 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kaj bernstone litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



