KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873030

nr 1587 3030

Pia Hesselmark-Campbell

(1910-2014), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 28x33 cm, yttermått inklusive ram: 31x36 cm

Pia Hesselmark-Campbell, svensk bildkonstnär född 1910, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:03:07

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Pia Hesselmark-Campbell

Läs mer om Pia Hesselmark-Campbell