ART / Lithographs / Silkscreen 11018252
nr 1101 8252
SILKSCREEN
2 pcs, efter Henri Matisse, Blue Nude, sheet: 75x55, lösa blad.
2 st, efter Henri Matisse, Blue Nude, bladets mått: 75x55
Condition: lösa blad
1000
SEK 700
Monday April 10 2017
at 20:03:52
10/4 19:50:52