KONST / Litografier / Grafiskt blad 16969187
nr 1696 9187
Grafiskt blad
Andrea Fernandez (1970), Argentina, monogramsignerad AF, daterad 2009, numrerad 8/25,35x25 cm, yttermått inklusive ram: 43x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:24:09
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr