KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 4344547
nr 434 4547
Träsnitt
Triptyk, Japan, 1800-tal, 36x24x3st
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 oktober 2006