KONST / Litografier / Färglitografi 11708451
nr 1170 8451
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 176/230, motivet: 19x26 cm
Arnold Hagström, född 1958 i Klippan, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:33:26
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
19 mar
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström