ART / Etchings etc / Graphic art 11482324

nr 1148 2324

Ulf Trotzig

(1925-2013), Sverige

Ulf Trotzig (1925-2013), Sverige. Komposition, signerad och numrerad 39/50. 35x27 cm, löst blad.

GRAPHIC ART, Komposition, signerad och numrerad 39/50. 35x27 cm

Condition: löst blad

Yes

SEK 150

Monday December 4 2017
at 18:41:53

1/12 09:59:59 1      100 kr
4/12 18:09:38 2      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Ulf Trotzig

Read more about Ulf Trotzig