KONST / Litografier / Färglitografi 15042103
nr 1504 2103
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Signerad, numrerad 185/250, figurer. Färglitografi, bildmått: 56x80 cm, yttermått inklusive ram: 86x107 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:48:04
700 kr
800 kr
900 kr
21 nov
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj