KONST / Litografier / Färglitografi 10974169
nr 1097 4169
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), violer, signerad, motivet: 43x29
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 mars 2017
kl 19:34:57
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
20 mar
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner