KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12815607

nr 1281 5607

Färgetsningar

9 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, numrerade. Motivet: ca 7x11 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:57:40