KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6823170

nr 682 3170

Gravyrer

6 st, 1700-tal, handkolorerade, 17x11

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 februari 2011

21/2 15:47:54 1      Vinnande bud