KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13693291
nr 1369 3291
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
måndag 21 december 2020
kl 19:44:11
Aino Vastamäki
Läs mer om Aino Vastamäki