KONST / Litografier / Litografi 4435308
*
nr 443 5308
Litografi
Björn Jonsson, 75/310, 33x46
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 december 2006
kl 16:25:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/12 09:01:40
1
100 kr
11/12 16:06:45
2
150 kr
11/12 16:08:41
1
200 kr
11/12 16:13:47
3
250 kr
11/12 16:15:56
1
300 kr
11/12 16:20:17
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Litografi
nr 443 5308
Litografi
Björn Jonsson, 75/310, 33x46
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 december 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/12 09:01:40 | 1 | 100 kr |
| 11/12 16:06:45 | 2 | 150 kr |
| 11/12 16:08:41 | 1 | 200 kr |
| 11/12 16:13:47 | 3 | 250 kr |
| 11/12 16:15:56 | 1 | 300 kr |
| 11/12 16:20:17 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn jonsson grafik litografi litografier
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



