KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9535057
nr 953 5057
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), collage, signerad -84, 55x76
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:55:42
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist