KONST / Litografier / Färglitografi 14819374
nr 1481 9374
Färglitografi
Dimitris Mytaras (1934-2017), Kvinnor. Signerad, numrerad ea, yttermått inklusive ram: 71x100 + bok
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:10:17
1.500 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.400 kr
4.600 kr
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)