KONST / Litografier / Färglitografier 16327071
nr 1632 7071
Färglitografier
3 st, Oidentifierad konstnär. Signreade, numrerade, 54x30 cm, yttermått inklusive ram: 78x56 cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 08:59:57)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 18:18:48
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor