KONST / Litografier / Färglitografi 13442271
nr 1344 2271
Agneta Flock
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 130/190. Motivet: 21x29 cm
Agneta Flock, svensk textilkonstnärfödd 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:45:23
150 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)