KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16406119
nr 1640 6119
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Komposition, monogramsignerad, daterad -55. Blandteknik, bildmått: 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:54:04
2/9 07:33:53
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström