KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13823259
nr 1382 3259
Mogens Balle
(1921-1988), Danmark
Akvarell, Monogramsignerad. Motivet: 33x24cm, yttermått inklusive ram: 55x45cm
Mogens Balle, dansk målare född 1921, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:18:34
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr