KONST / Litografier / Färglitografi 14613154

nr 1461 3154

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 87/80, katt. Färglitografi, bildmått: 41x40cm, yttermått inklusive ram: 67x61cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 april 2022
kl 19:10:03

18/4 01:23:58 1      Vinnande bud