KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13658784

nr 1365 8784

Blandteknik

Maja Danell, Tusch / Akvarell, blommor. Signerad. Motivet: 32x24 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:02:40

6/12 04:02:14 1      Vinnande bud