KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803058
nr 1380 3058
Oidentifierad konstnär. Signerad Sigfr. Bh, Daterad -63, Komposition. Olja på duk, 45x65, yttermått inklusive ram: 46x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:21:11
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr