KONST / Litografier / Linosnitt 7894514
nr 789 4514
Linosnitt
John Ivar Berg, signerad 1949, motivets mått: 20x25
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:57:20
1/11 16:50:23