KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033120
nr 1603 3120
Oidentifierad konstnär. Motiv från Öregrund. Signerad E Oldenburg -55. Olja på pannå, 42x52 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:30:11
27/2 10:09:58