KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collage 14299044
nr 1429 9044
Jan Manker
(f. 1941), Sverige
Collage, Jan Manker. Signerad, daterad 1961, "Vaxat minne I", yttermått inklusive ram: 29x38cm
Jan Manker, svensk målare och grafiker född 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:17:27
100 kr
350 kr
Jan Manker
nr 1429 9044
Jan Manker
(f. 1941), Sverige
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 1 november 2021 |