KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746184

nr 1274 6184

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Präst, 15x12 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2019
kl 18:55:29

4/9 10:53:16 1      Vinnande bud