KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12213114
nr 1221 3114
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Vattenblänk, 53/220, signerad. Motivet: 30x38
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:14:19
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde