KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Väggbonad 4947225
nr 494 7225
Väggbonad
Sydsverige 1800-talets 1:a hälft, 27x107 (reducerad)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 5 november 2007